• 26-06-2020 17:30:22
  • 171

Nevşehir Belediyesi, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirdiği Arabalı Sinema Film Günleri ile sinema keyfini arabalara taşıyor. Büyük ilgi gören etkinliklerde 27 Haziran Cumartesi akşamı saat 21.30’da “Bizim İçin Şampiyon” filmi izlenecek.

Nevşehir Belediyesi'nin koronavirüs önlemleri nedeniyle sinemaya gidemeyen vatandaşlar için düzenlediği arabalı sinema etkinliği bu hafta sonu da devam edecek.

Bektik Mahallesi’ndeki Kamyon ve Tır Garajı’nda gerçekleştirilen ve  “Müslüm”, “Türk İşi Dondurma” ve “7. Koğuştaki Mucize” filmleriyle büyük ilgi gören etkinlikte bu hafta sonu efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini anlatan “Bizim İçin Şampiyon” adlı film ekrana yansıyacak.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan ve yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği filmde başrollerde Ekin Koç, Ferah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan yer alıyor.

27 Haziran Cumartesi günü akşam saat 21.30’da başlayacak olan ve sinemaseverler arabalarından inmeden güvenli bir şekilde sinema keyfi yaşatacak olan etkinlik sırasında aileleri ile birlikte film izlemeye gelen vatandaşlara yine Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunulacak.