Lale Ve Yeni Sanayi Sitesinde Çevre Temizliği

Nevşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu 2 İl Birinciliği Kazandı

Nevşehir Belediyespor: 1 Nazilli Belediyespor: 2

Nevşehir Belediyesi Çöp Konusuna Köklü Çözüm Kazandırıyor

Nevşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu 2 Branşta İl Birinciliğine Katılacak

Başkan Seçen, Hizmet Alanlarında İncelemelerde Bulundu

Haydi Nevşehir Maça

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Belediye Hizmet Birimlerini Ziyaret Etti

Başkan Seçen Nevşehir Barosunun Nevşehir Belediyespor İçin Verdiği Kahvaltıya Katıldı

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Barosu tarafından Nevşehir Belediyespor için verilen kahvaltıya katıldı.

Nevşehir Hukukçular Konağı’nda Nevşehir Belediyespor için verilen kahvaltıya AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Kaya,Nevşehir Barosu Başkanı Yücel Öncül ve yönetim kurulu üyeleri ,  Nevşehir Belediyespor teknik kadrosu ile futbolcular katıldı.

Kahvaltıda Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Kaya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve Nevşehir Barosu Başkanı Yücel Öncül’e, isimlerinin yazılı olduğu 50 numaralı Nevşehir Belediyespor forması hediye etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, birlik ve beraberlik ruhu ile, Nevşehir’e gönül veren tüm kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum teşkilat yöneticileri ile taraftarların özlediği şampiyonluğa ulaşılacağına inandığını belirterek, verilen kahvaltı için Nevşehir Barosu Başkanı Yücel Öncül’e teşekkür etti.