Lale Ve Yeni Sanayi Sitesinde Çevre Temizliği

Nevşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu 2 İl Birinciliği Kazandı

Nevşehir Belediyespor: 1 Nazilli Belediyespor: 2

Nevşehir Belediyesi Çöp Konusuna Köklü Çözüm Kazandırıyor

Nevşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu 2 Branşta İl Birinciliğine Katılacak

Başkan Seçen, Hizmet Alanlarında İncelemelerde Bulundu

Haydi Nevşehir Maça

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Belediye Hizmet Birimlerini Ziyaret Etti

Başkan Seçen, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya İle Seçim Gezisine Katıldı

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir’de temaslarını sürdüren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte Gülşehir ve Ürgüp ilçe seçim bürolarını ziyaret etti, Başkan Seçen,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya ile birlikte Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde partisi tarafından düzenlenen ev toplantısına da katıldı.

Dün öğleden sonra bir dizi temaslarda bulunmak üzere Nevşehir’e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, AK Parti il teşkilatı yöneticileri ile birlikte Nevşehir’in Gülşehir ve Ürgüp ilçe seçim bürolarını ziyaret ederek, sürdürülen seçim propaganda çalışmalarına ilişkin bilgiler aldı.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’in de hazır bulunduğu ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, en büyük gücü Türk Milleti’nden alan AK Parti’nin hizmetlerini bundan sonraki süreçte de sürdürme kararlılığı ile hareket ettiğini dile getirdi. Kaya, seçim bürolarında yaptığı konuşmalarda vatandaşlardan AK Parti belediye başkan adaylarına destek istedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya daha sonra Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde AK Parti Nevşehir teşkilatı tarafından düzenlenen ev toplantısına da katıldı. Toplantıya AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, Başkan Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı ve parti teşkilatı ile çok sayıda vatandaş katıldı.